Характеристики
| Марка | Eizo |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.7 x 335.7 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 10ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.233 x 0.233 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 35° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -172° до 172° |
| Вертикално завъртане (pivot) | 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 155 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 638 x 404.1~559.1 x 265 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Dvi портове | 1x DVI-D |
| Usb портове | 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 60W зареждане) |
| Консумация на енергия | 34W |
| Гаранция | 60 месеца гаранция (30 000 часа работа - което настъпи първо) |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
