Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 51.5 инча (130.75 см) |
| Размер на дисплея | 1206.92 x 502.885 мм |
| Резолюция | 6144 x 2560 |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 4200R |
| Яркост | 400cd/m² |
| Контрастно съотношение | 2 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG Fast), 8ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.19644 x 0.19644 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% DCI-P3, 100% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 10° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -20° до 20° |
| Регулиране на височина | 0 – 90 мм |
| Vesa монтаж за стена | 200 x 200 мм |
| Размер (със стойка) | 1223 x 666.8 x 255 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Вградени говорители | 2x 9W |
| Displayport портове | 2x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 1x Thunderbolt 4, 3x USB Type-C Upstream (10Gbps, 27W), 2x USB Type-C Downstream (10Gbps), 5x USB Type-A (Downstream) |
| Допълнителни функции | RJ-45 Ethernet порт (2.5GbE) |
| Консумация на енергия | 63.6W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
