Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 42.51 инча (107.9 см) |
| Размер на дисплея | 941.184 x 529.416 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 350cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG Fast), 8ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2451 x 0.2451 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 95% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 10° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -20° до 20° |
| Регулиране на височина | 0 – 60 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 967.21 x 595.2~655.2 x 256.4 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Вградени говорители | 2x 8W |
| Displayport портове | 2x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 4x USB 3.1, 4x USB Type-C, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 52.1W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC AG326UD
- 31.5" QD-OLED 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 779 €
1523.60 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
ViewSonic VP2776T-4K
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 864 €
1689.84 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Dell UltraSharp U3225QE
- 31.5" IPS 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 450cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 949€ (-6%)889 €
1738.74 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell UltraSharp U3425WE
- 34.14" IPS 120Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 945 €
1848.27 лв. Виж всички продукти с марка Dell
