Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 538.64 x 477.0 x 324.21 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 12.8W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC 24B31H
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 95€ (-16%)79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
AOC 27B31H
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 119€ (-25%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Dell E2425HM
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 105€ (-5%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung Essential Monitor S3 S30...
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
BenQ GW2490
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 135€ (-26%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Samsung Essential S3 S32GF
- 24" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
MSI PRO MP251
- 24.51" IPS 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- EyesErgo
Цена: 91 €
177.98 лв. Виж всички продукти с марка MSI
