Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.89 x 336.31 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG Extreme), 5ms (GTG Fast), 8ms (GTG Normal) |
| Гъстота на пикселите | 0.3114 x 0.3114 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 609.69 x 389.07~499.07 x 201.83 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Hdmi портове | 2x HDMI 1.4 |
| Консумация на енергия | 17W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
MSI G255PF E2
- 24.5" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Gigabyte G25F2
- 24.5" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
LG 24BA550-B
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 200cd/m² яркост
Цена: 140 €
273.82 лв. Виж всички продукти с марка LG -
AOC 24V5CW/BK
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 146 €
285.55 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Dell P2425H
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 169€ (-8%)155 €
303.15 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell S2725HS
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 199€ (-20%)159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo Legion R25i-30
- 24.5" IPS 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 181 €
354.01 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
MSI MAG 255PXF
- 24.5" IPS 300Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 234 €
457.67 лв. Виж всички продукти с марка MSI
