Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 14 инча (35.56 см) |
| Резолюция | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 400cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 7ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.15708 x 0.15708 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB |
| Ъгъл на наклон | 10° до 90° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 315.15 x 223.54 x 14.65 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Usb портове | 2x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Допълнителни функции | Портрет: +16.5° |
| Консумация на енергия | 5.40W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Philips 27E1N1800A
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
LG 27SR50F-W
- 27" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 255 €
498.74 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 32U631A-B
- 31.5" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 27U511SA-W
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 285 €
557.41 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 32SR50F-W
- 31.5" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 299 €
584.80 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Philips 222B1TC/00
- 21.5" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 278 €
543.72 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
HANNS.G HT225HPB
- 21.5" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 270 €
528.08 лв. Виж всички продукти с марка HANNSpree -
Philips 242B1TC/00
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 304 €
594.57 лв. Виж всички продукти с марка Philips
