Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 698.112 x 392.69 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.1816 x 0.1816 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 713.4 x 469 x 215 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 27.80W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Dell P2725QE
- 27" IPS 100Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 489€ (-10%)439 €
858.61 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
AOC U27U3CV
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 444 €
868.39 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
EIZO EV2490-BK
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 480 €
938.80 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
EIZO EV2490-WT
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 480 €
938.80 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
EIZO EV2485-BK
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 521 €
1018.99 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
EIZO EV2495-WT
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 623 €
1218.49 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
EIZO EV2495-BK
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 628 €
1228.27 лв. Виж всички продукти с марка Eizo
