Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.89 x 336.31 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.3114 x 0.3114 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 610.68 x 384.56~534.56 x 192.28 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 15W зареждане) |
| Консумация на енергия | 15.8W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Dell P2425H
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 169€ (-8%)155 €
303.15 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell S2725HS
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 199€ (-20%)159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell P2425
- 24.07" IPS 100Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 189€ (-10%)169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung Essential Monitor S4 S40...
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 179€ (-30%)125 €
244.48 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Acer Vero B247YD6bmiprczx
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
AOC 27P2Q
- 27" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 138 €
269.91 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
BenQ GW2486TC
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Dell P2425HE
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Dell
