Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527.04 x 296.46 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2058 x 0.2058 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 538.70 x 364 x 181.54 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 15W зареждане) |
| Консумация на енергия | 15.6W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Vero B247YD6bmiprczx
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Dell P2725H
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
BenQ GW2486TC
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
AOC Q24P2Q
- 23.8" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 214 €
418.55 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Dell P2425HE
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell P2725HE
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell UltraSharp U2424H
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 259€ (-11%)229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell P2425E
- 24.07" IPS 100Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 300cd/m² яркост
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка Dell
