Характеристики
| Марка | Dahua |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | ELED |
| Яркост | 250cd/m² яркост |
| Вградени технологии | Low Blue Light |
| Време за реакция | 5ms |
| Гъстота на пикселите | 0.3113 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Размер (със стойка) | 614 x 363 x 45 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Hdmi портове | 1x HDMI |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 20W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
KOORUI E2412F
- 24" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 80 €
156.47 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
ViewSonic VA220-H
- 21.5" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 80 €
156.47 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
MSI PRO MP2412
- 23.8" VA 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- HDMI
Цена: 83 €
162.33 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
KOORUI E2411K
- 23.8" IPS 144Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 88 €
172.11 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
Verbatim Portable Monitor 15.6" ...
- 15.6" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Verbatim -
KOORUI E2711F
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 98 €
191.67 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI
