Подходящи свързани продукти
-
Arctic ORAEQ-MA005-GB
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Arctic -
Arctic Z1 Basic
Цена: 25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Arctic -
Arctic W1C
Цена: 26 €
50.85 лв. Виж всички продукти с марка Arctic -
Arctic Desk Mount Monitor - Z2 B...
Цена: 32 €
62.59 лв. Виж всички продукти с марка Arctic -
Arctic Desk Mount Monitor - X1
Цена: 28 €
54.76 лв. Виж всички продукти с марка Arctic -
ACT AC8301
Цена: 31 €
60.63 лв.
-
Logitech MX Anywhere 3S, Rose
Цена:
ПЦД: 99€ (-30%)69 €
134.95 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech MX Vertical
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Logitech
-
Logitech MX Keys S, US, Graphite
Цена:
ПЦД: 119€ (-25%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech K120 OEM
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech Pebble Keys 2, Tonal Rose
Цена:
ПЦД: 59€ (-40%)35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech Pop Icon Keys - Lilac &...
Цена: 51 €
99.75 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech Wireless Combo MK270
Цена: 45 €
88.01 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech Keyboard K120 - US INTL...
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Logitech
-
Sennheiser HD 250BT
Цена:
ПЦД: 129€ (-65%)45 €
88.01 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Logitech G435, Blue and Raspberry
Цена:
ПЦД: 85€ (-18%)69 €
134.95 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Sennheiser ACCENTUM Wireless, Bl...
Цена:
ПЦД: 175€ (-43%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Logitech H390
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Audio-Technica ATH-S300BT Wirele...
Цена: 129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Logitech Zone Vibe 100, white
Цена:
ПЦД: 125€ (-28%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Logitech
-
HUAWEI Wireless Charging Mouse P...
Цена:
ПЦД: 79€ (-63%)29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Huawei -
Natec mouse pad Misty rose
Цена: 5 €
9.78 лв. Виж всички продукти с марка Natec -
A4tech FP75 FStyler, сребрист
Цена: 7 €
13.69 лв. Виж всички продукти с марка A4tech -
Estillo пад за мишка
Цена: 1 €
1.96 лв.
-
Гел за почистване Hama, 200 мл
Цена: 6 €
11.74 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Почистващ комплект HAMA за повър...
Цена: 5 €
9.78 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
HAMA Pro-Optik 10бр. Мокри кърпи...
Цена: 5 €
9.78 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
HAMA Почистващ спрей 200 ml
Цена: 7 €
13.69 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Hama почистващ комплект за екрани
Цена: 3 €
5.87 лв. Виж всички продукти с марка Hama
Характеристики
| Марка | BenQ |
|---|---|
| Екран | 32 инча (81.28 см) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
