Характеристики
| Марка | BenQ |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 697.31 x 392.256 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 550cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 1 300:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.176 x 0.176 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -15° до 15° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 115 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 714.5 x 493.8~608.8 x 220.2 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (DisplayPort), 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Консумация на енергия | 33W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
