Характеристики
| Марка | BenQ |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | HDR10, VESA DisplayHDR 400 |
| Вградени технологии | Motion Blur Reduction, Color Vibrance, Light Tuner , FreeSync Premium |
| Контрастно съотношение | 1000:1 |
| Време за реакция | 1 |
| Гъстота на пикселите | 0.163 мм |
| Цветови спектър | 95% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5˚ до 20˚ |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | 15˚/ 15˚ |
| Вертикално завъртане (pivot) | 90˚ |
| Регулиране на височина | 100 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 545 x 276 x 613 мм |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Displayport портове | 1x DisplayPort (v1.2) |
| Hdmi портове | 2x HDMI (v2.0) |
| Usb портове | 1x USB C (PowerDelivery 65W, DisplayPort Alt Mode, данни) , 1x USB Type-C Upstream (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps, само данни), 2x USB тип A надолу по веригата (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps, зарядно устройство 4,5 W) |
| Консумация на енергия | 26 kWh |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
BenQ MOBIUZ EX2710S
- 27" IPS
- 165Hz
- 1920x1080 Full HD
Цена: 289 €
565.24 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Acer Predator XB323QUPbmiiprx
- 31.5" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 345€ (-16%)289 €
565.24 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Dell S2725QS
- 27" IPS 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 325€ (-16€)309 €
604.35 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell S2725QC
- 27" IPS 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-7%)349 €
682.59 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Alienware AW2523HF
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 385€ (-6%)359 €
702.15 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
LG 27U731SA-W
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 399 €
780.38 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Lenovo ThinkVision T27QD-40
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 386 €
754.95 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
ASUS ROG Strix XG27UCS
- 27" IPS 160Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 450cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 453€ (-18%)369 €
721.70 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
