Характеристики
| Марка | ASUS |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.73 x 335.66 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 160Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 400cd/m², 450cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.155 x 0.155 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 130% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 641.8 x 392.8 x 218.8 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 1x USB Type-C (до 15W зареждане) |
| Консумация на енергия | 26W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Dell S2725QC
- 27" IPS 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-7%)349 €
682.59 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
BenQ MOBIUZ EX271Q
- 27" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 389€ (-10%)349 €
682.59 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
LG 27U731SA-W
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 399 €
780.38 лв. Виж всички продукти с марка LG -
ASUS TUF Gaming VG27AQML1A
- 27" IPS 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 350 €
684.54 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
HP OMEN 27qs
- 27" IPS 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 429€ (-11%)379 €
741.26 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Alienware AW2725QF
- 27" IPS 180Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 600cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 475€ (-12%)415 €
811.67 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
LG UltraGear™ 27G810A
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 529 €
1034.64 лв. Виж всички продукти с марка LG
