Характеристики
| Марка | ASRock |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.736 x 335.664 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG), 1ms (PRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.2331 x 0.2331 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Регулиране на височина | 0 – 100 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 614 x 460 x 237 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 55W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
KOORUI G2722P
- 27" IPS 200Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
Verbatim PMT-14
- 14" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 183 €
357.92 лв. Виж всички продукти с марка Verbatim -
LG 29U511A-B
- 29" IPS 100Hz
- 2560 x 1080 (UW-FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка LG -
HP M27fq
- 27" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 239€ (-18%)195 €
381.39 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Verbatim PMT-15
- 15.6" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 192 €
375.52 лв. Виж всички продукти с марка Verbatim -
Acer Nitro KG272KL1bmiipx
- 27" IPS 72Hz / 144Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD) / 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 255€ (-15%)215 €
420.50 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
HP OMEN 27q
- 27" IPS 165Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 295€ (-22%)229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка HP
