Характеристики
| Марка | ASRock |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597 x 336 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 450cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.3108 x 0.3108 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 123% sRGB, 94% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -20° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 613 x 435 x 193 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 42W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
MSI MAG 242F
- 23.8" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
AOC 27G42E
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 147€ (-19%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
KOORUI G2711P
- 27" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
MSI MAG 272F
- 27" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 157€ (-11%)139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Gigabyte GS27FA
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte
