Характеристики
| Марка | Aopen |
|---|---|
| Екран | 24.5 инча (62.23 см) |
| Размер на дисплея | 543.744 x 302.616 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 280Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (TVR) |
| Гъстота на пикселите | 0.283 x 0.283 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
BenQ MOBIUZ EX240N
- 23.8" VA 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 149€ (-20%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
KOORUI G2711P
- 27" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
KOORUI G2722P
- 27" IPS 200Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI
