Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597 x 336 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 75Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 4 000:1 (Статичен), 20 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2331 x 0.2331 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 97% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 35° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -180° до 180° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 614.7 x 396.21~544.49 x 200.12 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 26W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC Q27V5N/BK
- 27" VA 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
AOC 27E4U
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
IIYAMA ProLite XUB2294HSU-B1
- 21.5" VA 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 184 €
359.87 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
Samsung 27DM500
- 27" VA 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 229€ (-17%)189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung ViewFinity S6 S60UD LS24...
- 24" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 235€ (-23%)179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
AOC Q24P2Q
- 23.8" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 214 €
418.55 лв. Виж всички продукти с марка AOC
