Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 34 инча (86.36 см) |
| Размер на дисплея | 797.22 x 333.72 мм |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 450cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 2 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG), 0.3ms ( MPRT) |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 130.3% sRGB, 94% DCI-P3, 88.7% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -20° до 20° |
| Регулиране на височина | 0 – 130 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 808.1 x 435.7~534.7 x 269.4 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 43W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
