Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597 x 336 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 4 000:1 (Статичен), 80 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG), 0.5ms ( MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.233 x 0.233 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 127.8% sRGB, 93.1% DCI-P3, 89.2% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 611.5 x 395.8~515.8 x 227.6 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 26W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Nitro ED270Zbmiipx
- 27" VA 280Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 195€ (-15%)165 €
322.71 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
ASRock PG27Q15R2A
- 27" VA 165Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 550cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 236€ (-25%)175 €
342.27 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
AOC C32G2ZE
- 31.5" VA 240Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 289€ (-17%)239 €
467.45 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
IIYAMA GB2766HSU-B1
- 27" VA 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B
- 27" VA 180Hz
- 2560x1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 256€ (-18%)209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
LG UltraGear 32GS60QC-B
- 31.5" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 289 €
565.24 лв. Виж всички продукти с марка LG
