Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 598 x 336 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG), 0.5ms ( MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.311 x 0.311 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 92.1% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 611.5 x 444.8 x 197.6 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 22W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Nitro KG251QX0biip
- 24.5" VA 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 135€ (-22%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Samsung Essential S3 S39GD
- 27" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
BenQ MOBIUZ EX240N
- 23.8" VA 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 149€ (-20%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Lenovo ThinkVision S25e-30
- 24.5" VA 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 156 €
305.11 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
ASRock PG27F15RS1A
- 27" VA 240Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 137 €
267.95 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
IIYAMA G-MASTER GC2480HSU-B1
- 23.6" VA 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA
