Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 699.48 x 394.73 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 165Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m², 450cd/m² (HDR), 1000cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.181 x 0.181 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 138% sRGB, 99% DCI-P3, 97.5% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 25° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -16° до 16° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 717.3 x 485.9~635.9 x 316.8 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 8W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 3x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 33W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Alienware AW2725DF
- 26.7" QD-OLED 360Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 779€ (-16%)649 €
1269.34 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
Lenovo Legion Pro 27Q-10
- 26.5" QD-OLED 280Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 528 €
1032.68 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell S3225QC
- 32" QD-OLED 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 815€ (-20%)649 €
1269.34 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung Odyssey OLED G6 27DG602
- 27" OLED 360Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG 27GS95QE-B
- 26.5" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 620cd/m² яркост
Цена: 945 €
1848.27 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Gigabyte MO27U2
- 27" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 869 €
1699.62 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
MSI MAG 322UP QD-OLED E16
- 31.5" QD-OLED 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 910 €
1779.81 лв. Виж всички продукти с марка MSI
