Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 24.5 инча (62.23 см) |
| Размер на дисплея | 543.744 x 302.616 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG), 0.5ms (MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.28 x 0.28 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 88.5% Adobe RGB, 92.4% DCI-P3, 124.2% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23° |
| Регулиране на височина | 0 – 130 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 560.1 x 427.7 x 193.9 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 18W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer EK221QE3bi
- 21.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer EK251QEbi
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 99€ (-14%)85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer SA222QEbi
- 21.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer SA243YG0wi
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 72% NTSC
Цена:
ПЦД: 115€ (-17%)95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Nitro KG241YX3bip
- 23.8" VA 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
XIAOMI Gaming Monitor G24i
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 135€ (-26%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Xiaomi -
Dell SE2425HG
- 23.8" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 125€ (-16%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Dell
