Характеристики
| Марка | Alienware |
|---|---|
| Екран | 34 инча (86.36 см) |
| Размер на дисплея | 799.8 x 334.8 мм |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG, Extreme Mode) |
| Гъстота на пикселите | 0.23175 x 0.23175 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 95% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -5° до 5° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 805.45 x 554.69 x 232 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 32W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG UltraGear™ 32G600A
- 31.5" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 259 €
506.56 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Dell S3425DW
- 34" VA 120Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 399€ (-5%)379 €
741.26 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung 34A652
- 34" VA 100Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 339 €
663.03 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG UltraGear™ 34G600A
- 34" VA 160Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 359 €
702.15 лв. Виж всички продукти с марка LG
