Характеристики
| Марка | Acer |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597 x 336 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен), 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG), 1ms (VRB) |
| Гъстота на пикселите | 0.311 x 0.311 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 35° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -60° до 60° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 165 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 612.10 x 387.20~552.20 x 200.10 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 13.8W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Vero CB242YGbmiprx
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
MSI PRO MP273AP
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Philips 24B2N3200J
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
BenQ GW2490T
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Acer Vero V277UGbmiipx
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 165 €
322.71 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Dell S2725HS
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 199€ (-20%)159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung Essential Monitor S4 S40...
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 179€ (-30%)125 €
244.48 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Lenovo ThinkVision T24-40
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 204 €
398.99 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
