Характеристики
| Марка | Acer |
|---|---|
| Екран | 49 инча (124.46 см) |
| Размер на дисплея | 1195 x 336 мм |
| Резолюция | 5120 x 1440 (DQHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 1800R |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.311 x 0.311 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 94% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -15° до 15° |
| Регулиране на височина | 0 – 95 мм |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 1198 x 532 x 280.40 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Displayport портове | 2x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 50W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
