Характеристики
| Марка | XPG |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Охлаждане:
Конектори:
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Не |
| Марка | XPG |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Охлаждане:
Конектори:
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Не |
Цена:13 €
25.43 лв.
Цена:205 €
400.95 лв.
Цена:97 €
189.72 лв.
ПЦД:
49€
Цена:39 €
76.28 лв.
ПЦД:
45€
Цена:39 €
76.28 лв.
Цена:25 €
48.90 лв.