Характеристики
| Марка | Thermalright |
|---|---|
| Мощност | 850W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
| Марка | Thermalright |
|---|---|
| Мощност | 850W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
Цена:1119 €
2188.58 лв.
Цена:121 €
236.66 лв.
Цена:24 €
46.94 лв.
Цена:1219 €
2384.17 лв.
Цена:325 €
635.65 лв.
ПЦД:
589€
Цена:489 €
956.40 лв.