Характеристики
| Марка | Seasonic |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | SFX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 120 месеца |
| Размер | 125 x 100 x 63.5 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | Seasonic |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | SFX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 120 месеца |
| Размер | 125 x 100 x 63.5 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:12 €
23.47 лв.
Цена:219 €
428.33 лв.
Цена:23 €
44.98 лв.
Цена:219 €
428.33 лв.
ПЦД:
807€
Цена:759 €
1484.48 лв.
Цена:15 €
29.34 лв.