Характеристики
| Марка | MSI |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Бял |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | MSI |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Бял |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:199 €
389.21 лв.
Цена:189 €
369.65 лв.
Цена:199 €
389.21 лв.
Цена:282 €
551.55 лв.
Цена:30 €
58.68 лв.
ПЦД:
879€
Цена:849 €
1660.51 лв.