Характеристики
| Марка | MONTECH |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | MONTECH |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:11 €
21.51 лв.
ПЦД:
131€
Цена:109 €
213.19 лв.
Цена:169 €
330.54 лв.
Цена:12 €
23.47 лв.
ПЦД:
25€
Цена:19 €
37.16 лв.
ПЦД:
39€
Цена:19 €
37.16 лв.