Характеристики
| Марка | Inter-Tech |
|---|---|
| Мощност | 500W |
| Тип | Стандартно |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Сребрист |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Не |
| Марка | Inter-Tech |
|---|---|
| Мощност | 500W |
| Тип | Стандартно |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Сребрист |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Не |
Цена:329 €
643.47 лв.
Цена:7 €
13.69 лв.
Цена:169 €
330.54 лв.
Цена:15 €
29.34 лв.
Цена:749 €
1464.92 лв.
ПЦД:
39€
Цена:35 €
68.45 лв.