Характеристики
| Марка | Gamemax |
|---|---|
| Мощност | 800W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 160 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | Gamemax |
|---|---|
| Мощност | 800W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 160 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:525 €
1026.81 лв.
Цена:23 €
44.98 лв.
Цена:230 €
449.84 лв.
Цена:504 €
985.74 лв.
ПЦД:
139€
Цена:75 €
146.69 лв.
Цена:1019 €
1993.00 лв.