Характеристики
| Марка | FSP Group |
|---|---|
| Мощност | 550W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Atx версия | ATX 3.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
| Марка | FSP Group |
|---|---|
| Мощност | 550W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Atx версия | ATX 3.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
Цена:544 €
1063.98 лв.
Цена:1517 €
2967.01 лв.
ПЦД:
2025€
Цена:1899 €
3714.13 лв.
Цена:2377 €
4649.03 лв.
Цена:225 €
440.06 лв.
Цена:539 €
1054.20 лв.