Характеристики
| Марка | Endorfy |
|---|---|
| Мощност | 700W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | Endorfy |
|---|---|
| Мощност | 700W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:838 €
1638.99 лв.
Цена:306 €
598.49 лв.
Цена:250 €
488.96 лв.
Цена:298 €
582.84 лв.
Цена:178 €
348.14 лв.
Цена:185 €
361.83 лв.