Характеристики
| Марка | Corsair |
|---|---|
| Мощност | 1000W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност cybenetics | Cybenetics Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 120 месеца |
| Размер | 160 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
| Марка | Corsair |
|---|---|
| Мощност | 1000W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност cybenetics | Cybenetics Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 120 месеца |
| Размер | 160 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
Цена:337 €
659.12 лв.
Цена:246 €
481.14 лв.
Цена:219 €
428.33 лв.
Цена:21 €
41.07 лв.
Цена:1450 €
2835.96 лв.
Цена:240 €
469.40 лв.