Характеристики
| Марка | CHIEFTEC |
|---|---|
| Мощност | 600W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | CHIEFTEC |
|---|---|
| Мощност | 600W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:21 €
41.07 лв.
Цена:30 €
58.68 лв.
Цена:16 €
31.29 лв.
Цена:204 €
398.99 лв.
ПЦД:
165€
Цена:112 €
219.05 лв.
Цена:102 €
199.50 лв.