Характеристики
| Марка | ASUS |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 72 месеца |
| Размер | 150 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | ASUS |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 72 месеца |
| Размер | 150 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:83 €
162.33 лв.
Цена:149 €
291.42 лв.
Цена:148 €
289.46 лв.
ПЦД:
1939€
Цена:1699 €
3322.97 лв.
Цена:62 €
121.26 лв.
ПЦД:
1625€
Цена:1349 €
2638.42 лв.