Характеристики
| Марка | ASRock |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Pcie версия | PCIE 5.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | ASRock |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Pcie версия | PCIE 5.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
ПЦД:
3219€
Цена:2965 €
5799.06 лв.
Цена:66 €
129.09 лв.
Цена:12 €
23.47 лв.
Цена:101 €
197.54 лв.
ПЦД:
205€
Цена:189 €
369.65 лв.
Цена:97 €
189.72 лв.