Характеристики
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Мощност | 500W |
| Тип | Стандартно |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Не |
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Мощност | 500W |
| Тип | Стандартно |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Не |
Цена:86 €
168.20 лв.
Цена:34 €
66.50 лв.
Цена:12 €
23.47 лв.
Цена:25 €
48.90 лв.
Цена:109 €
213.19 лв.
Цена:151 €
295.33 лв.