Характеристики
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 600W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 600W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:94 €
183.85 лв.
ПЦД:
69€
Цена:59 €
115.39 лв.
Цена:334 €
653.25 лв.
Цена:175 €
342.27 лв.
Цена:51 €
99.75 лв.
Цена:1305 €
2552.37 лв.