Характеристики
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
ПЦД:
279€
Цена:239 €
467.45 лв.
Цена:10 €
19.56 лв.
ПЦД:
219€
Цена:149 €
291.42 лв.
Цена:8 €
15.65 лв.
ПЦД:
369€
Цена:349 €
682.59 лв.
Цена:10 €
19.56 лв.