Характеристики
| Платформа | Intel |
|---|---|
| Подходящ за | Тежко игрово натоварване |
| Размер | Стандартни |
| Цвят | Черен |
| Серия | Predator Orion 3000 PO3-665 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 225F (10-ядрен, 10-нишков, 2.70 - 4.90GHz, 20MB кеш) |
| Видеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 (12GB GDDR7) |
| Оперативна памет | |
| Solid state drive (ssd) | |
| Твърд диск | Без твърд диск |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Интерфейси |
Преден панел:
Заден панел:
|
| Допълнителна информация |
Слотове за разширение:
|
| Захранване | 850W |
| Операционна система | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| HDMI / Display port | Да |
| С мишка и клавиатура | Не |
Серия Predator Orion 3000 PO3-665
|
|
Acer Predator Orion 3000 (PO3-665) | 1849€ |
Acer Predator Orion 3000 (PO3-665) | 1949€ |
