Характеристики
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 2700rpm |
| Ниво на шум | 21dBA |
| Въздушен поток | 16CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 2700rpm |
| Ниво на шум | 21dBA |
| Въздушен поток | 16CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:129 €
252.30 лв.
Цена:80 €
156.47 лв.
Цена:29 €
56.72 лв.
ПЦД:
1099€
Цена:849 €
1660.51 лв.
Цена:679 €
1328.01 лв.
Цена:519 €
1015.08 лв.