Характеристики
| Марка | Noctua |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 2000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 43,5 dBA |
| Въздушен поток | 186,7 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Noctua |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 2000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 43,5 dBA |
| Въздушен поток | 186,7 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:301 €
588.71 лв.
Цена:35 €
68.45 лв.
Цена:44 €
86.06 лв.
Цена:981 €
1918.68 лв.
Цена:16 €
31.29 лв.
Цена:13 €
25.43 лв.