Характеристики
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1700 rpm |
| Ниво на шум | 34.1 dBA |
| Въздушен поток | 103.85 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 12 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1700 rpm |
| Ниво на шум | 34.1 dBA |
| Въздушен поток | 103.85 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 12 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:7 €
13.69 лв.
Цена:129 €
252.30 лв.
ПЦД:
80€
Цена:69 €
134.95 лв.
Цена:209 €
408.77 лв.
ПЦД:
2049€
Цена:1539 €
3010.03 лв.
Цена:235 €
459.62 лв.