Характеристики
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 2500 rpm |
| Ниво на шум | <28 dBA |
| Въздушен поток | 31.13 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 2500 rpm |
| Ниво на шум | <28 dBA |
| Въздушен поток | 31.13 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:1175 €
2298.11 лв.
ПЦД:
39€
Цена:25 €
48.90 лв.
Цена:999 €
1953.88 лв.
ПЦД:
5€
Цена:3 €
5.87 лв.
Цена:50 €
97.79 лв.
Цена:10 €
19.56 лв.