Характеристики
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 70 мм |
| Обороти | 3500 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <33 dBA |
| Въздушен поток | 21.33 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 70 мм |
| Обороти | 3500 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <33 dBA |
| Въздушен поток | 21.33 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:11 €
21.51 лв.
Цена:3374 €
6598.99 лв.
ПЦД:
2199€
Цена:1399 €
2736.22 лв.
Цена:45 €
88.01 лв.
Цена:122 €
238.61 лв.
ПЦД:
168€
Цена:135 €
264.04 лв.