Характеристики
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 60 мм |
| Обороти | 4000 rpm |
| Ниво на шум | <30 dBA |
| Въздушен поток | 15.49 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 60 мм |
| Обороти | 4000 rpm |
| Ниво на шум | <30 dBA |
| Въздушен поток | 15.49 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
ПЦД:
1685€
Цена:1479 €
2892.68 лв.
Цена:44 €
86.06 лв.
Цена:366 €
715.84 лв.
ПЦД:
1339€
Цена:1149 €
2247.26 лв.
Цена:935 €
1828.71 лв.
ПЦД:
765€
Цена:709 €
1386.69 лв.