Характеристики
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 50 мм |
| Обороти | 4500 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <23 dBA |
| Въздушен поток | 8.63 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 50 мм |
| Обороти | 4500 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <23 dBA |
| Въздушен поток | 8.63 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
ПЦД:
223€
Цена:199 €
389.21 лв.
Цена:4 €
7.82 лв.
ПЦД:
579€
Цена:369 €
721.70 лв.
ПЦД:
2821€
Цена:2725 €
5329.66 лв.
Цена:28 €
54.76 лв.